Ustaya Saygı ( Abduzeedo by Design )

Sparkling Hot GirlMSNBC effectBreak Apart effect
 
İnternetle 1995 ile 1996 arasında tanışan Fabio Sasso Brezilyanın güneyinde Porto Alegre‘de yaşıyormuş. Tasarım konusunda lisansı var ve 1998’den beri Brezilyada profosyönel olarak çalışıyor.
2003’te ZEE isimli küçük bir web tasarım stüdyosunun kurucusu.Küçük dememin sebebi 4 kişi çalışıyor ancak bana sorarsanız Fabio tek başına yeterli 🙂 tabi diğerleri ne derece iyi bilemem ama Fabio’nun gerçekten iyi olduğu herkes tarafından biliniyor.4 kişilik dev bir kadro diyebiliriz 🙂
Kendisi aynı zamanda dersleri ile kendi kurduğu www.abduzeedo.com sitesini zenginleştiriyor. Günlük takip ettiğim bir site tavsiye ederim ve aynı zamanda www.psdtuts.com ‘da Flickr sayfasına ise buradan bakabilirsiniz. Bazı çalışmaları ise şunlar..
 
 
Gold text in PhotoshopFire in PhotoshopNew Year experiment

Time’a Göre Onlarsız Yapamayacağımız 25 Web Sitesi

Time, onlarsız yaşayamayacağımız 25 internet sitesini açıkladı. Listenin 1 numarasında Amazon.com geliyor. Amazonu, BBC ve citysearch takip ediyor. Diğer siteler ise şu şekilde sıralanıyor.

Craigslist.org

    Del.icio.us

About Ahmet Doruk

Korkut Ata Üniversitesi, Bilgisayar bölümü öğrencisiyim. Bilgisayar donanımları ve oyunlarına karşı müthiş bir ilgim vardır. Yazılımlar içinde aslında aynı şey geçerlidir ama daha çok oyun ve oyunla paralel donanımlar... Ben böyleyim işte... Yüzmeye, Voleybol oynamaya, Yürümeye, Gezmeye, Bilim teknik,atlas ve bilgisayar dergilerine ve belgesellere hasta birisiyim. Ahmet Doruk tarafından yazılan tüm gönderileri görüntüle

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: